Szkolenie - bezpieczna flota

Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich pracowników

„BEZPIECZNA FLOTA Z POMOCĄ PRZEDMEDYCZNĄ” – tylko dla firm

Szkolenie realizowane w oparciu o szwedzką politykę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, popularyzowaną w wielu krajach ze względu na swoją skuteczność i innowacyjność.

Zadbaj o swój park maszyn, przygotuj się na obniżenie kosztów eksploatacji i ubezpieczenia samochodów oraz zmniejszenie kosztów związanych z absencją pracowników, a my w bezpiecznych warunkach infrastruktury ODTJ przeszkolimy Twoją kadrę i pokażemy jak minimalizować ryzyko na drodze.

Co was czeka

 Interaktywne warsztaty w Centrum BRD –  Safety House z wykorzystaniem następujących eksponatów: symulator dachowania, symulator zderzeń, waga przeciążeniowa, autentyczny wrak samochodu powypadkowego.

Praktyczne ćwiczenia na płytach poślizgowych, symulujących trudne warunki drogowe, z wykorzystaniem kurtyn wodnych jako nagłe przeszkody.

Próba sprawnościowa na czas

Szkolenie w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej na drodze wraz z inscenizacją wypadku samochodowego i podjęciem przez uczestników ratunku  osób z „płonącego” auta.

Czas trwania szkolenia: 6-7 godzin

W trakcie zajęć zapewniamy ciepłe i zimne napoje oraz lunch w restauracji Speedway, umiejscowionej na największym w Europie stadionie żużlowym.

KOSZT SZKOLENIA

Liczba osób

DO 12

DO 36

DO 60

nasze samochody:

650zł netto/osoba

600zł netto/osoba

550zł netto/osoba

samochody klienta

550zł netto/osoba

500zł netto/osoba

450zł netto/osoba

Istnieje możliwość dostosowania planu szkolenia do potrzeb klienta oraz ustalenia cen odpowiednich do zakresu szkolenia.